Old school rendez-vous
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Old school rendez-vous

Who's the man!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 NORMÁLNÍ LANKA

Go down 
+12
Scaryy
NitRo
Vincenzoo
Gizmohead
Machyy
mAdaa
llabo
huggy
sipar
kysi
sytra
PanPospa
16 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
PanPospa

PanPospa


Posts : 46
Join date : 2007-12-06

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyMon Sep 15, 2008 10:30 pm

Rada starších rozhodla, že uspořádá normální soldat LAN party tak, jak ji někteří sytrové, pospové, nitrové a repeekové pamatují z dob dřívějších, tak llabové, máchové, siiparové, scaryové, krashmanové a kysové z dob současných. Místo konání je jasné, pan vincenzoo nám ukázal cestu do relativně normální a levné herny v přijatelné vzdálenosti od pražského koníčka (a věřte, že není houpací, jak se na první screenshot může zdát!!!), kde se zase všichni pěkně slezeme některý z podzimních sobotních večerů. Navrhuju jako den pořádání jedině sobotu, protože v pátek má každej z nás zajisté lepší program, než hraní debilní počítačový hry, u který se zase budeme jenom vztekat. Tudíž se vás, soldat spermánky, ptám, kdy by vám to tak nejvíc vyhovovalo. Půjdu to tam osobně zarezervovat, ale potřebuju vědět, kdy a kolik osob.

Každej z vás napište, ve kterém termínu vám to vyhovuje:
a) 11.10.2008
b) 18.10.2008
c) 1.11.2008
d) 22.11.2008

OT povolen !!! :-)))) ale ne moc, zmrdi...

----
Pospa: d)
Sytra: d)
fps squad: b), c), d), e), f)... prostě už se nemůžou dočkat :-)
repeek: je mu to jedno
kys: je mu to jedno
huggy: je mu to jedno
llabo: neví, jestli bude mít čas
Mambow: neví, jestli bude mít čas
Nitro: kdykoliv, kamkoliv, za jakoukoliv cenu - prostě sen
Gizmohead: d)
Machy: zařídí si to
diis: je mu to jedno


Last edited by PanPospa on Sat Sep 27, 2008 4:40 pm; edited 13 times in total
Back to top Go down
sytra
sytrón



Posts : 22
Join date : 2007-12-05

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyMon Sep 15, 2008 10:40 pm

jo boží. 8.11 rulah
edit: ehm, tak 22 :-)


Last edited by sytra on Tue Sep 16, 2008 5:03 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
kysi
kysátko <3



Posts : 80
Join date : 2007-12-06

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyMon Sep 15, 2008 10:44 pm

Mně je to v zásadě fuk, uvidíme co škola...
Back to top Go down
sipar




Posts : 14
Join date : 2008-03-27

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyMon Sep 15, 2008 10:45 pm

Počítejte se Siparem, Madou, Scarym, Kraschem a možná CoOfFie.
Jsem pro (b) nebo (c).
Edit: Nebo (d) Very Happy
Edit2: Možná ještě Anadel. Pokud by nevadila.
Back to top Go down
huggy
Admin
huggy


Posts : 41
Join date : 2007-12-05

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyTue Sep 16, 2008 12:03 am

ty dny dopredu nevim, ale sel bych taky asi ;p
Back to top Go down
https://oldschoolrendezvous.forumotion.com
llabo




Posts : 44
Join date : 2007-12-06

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyTue Sep 16, 2008 2:00 pm

Hle hle já to stejně budu vědět zas pár dnů předem, takže se dohodněte na datu a pak se uvidí. Každopádně taky záleží, kdo se zůčastní ,jelikož kvuli každýmu tam nepujdu.
Back to top Go down
mAdaa




Posts : 9
Join date : 2007-12-21

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyTue Sep 16, 2008 2:51 pm

dostal jsem vědět.. řikam že bych dojel!! mě by nejvic vyhovovalo Céé nebo take Déé
Back to top Go down
Machyy




Posts : 18
Join date : 2007-12-08

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyTue Sep 16, 2008 3:49 pm

dejte, vědět kdy a já si to zařídím abych v ten den volno měl Surprised teď nikomu s jistotou neřeknu co budu dělat za dva měsíce.. to po mě nechtějte Evil or Very Mad
Back to top Go down
Gizmohead




Posts : 17
Join date : 2007-12-06

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyTue Sep 16, 2008 7:45 pm

tak asi d)... je mi to teda celkem jedno, akorat b) nemuzu
Back to top Go down
sytra
sytrón



Posts : 22
Join date : 2007-12-05

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyTue Sep 16, 2008 10:10 pm

Proč tady nefungujou podpisy? =p
NORMÁLNÍ LANKA Stopdat
Back to top Go down
mAdaa




Posts : 9
Join date : 2007-12-21

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyWed Sep 17, 2008 3:20 pm

pěkny obrazek.. Very Happy a co ta jeho smetanka.. ještě mu nezvadla?
Back to top Go down
Vincenzoo

Vincenzoo


Posts : 56
Join date : 2008-02-28
Age : 31
Location : Praha

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Fajn...   NORMÁLNÍ LANKA EmptyWed Sep 17, 2008 5:08 pm

Btw vyhody slev apod.. plati pouze pro mou osobnost takze na levny vstup bych se tak nespolehal... to co padlo na webu ssmetanky byl pouze muj navrh a nikdo nebranil tvemu navrhu.. Takze jasne delejte si co chcete ja na vas... kdyz mate takovyto pristup.. btw.. V teto herne dojednat pristup i za draho bez kontaktu vam pujde dost tezko.. Surprised Surprised Ale aspon vim jak jste se zachovaly.. a vidim ze pro vas neco delat nema cenu.. hlavne ze jste otravovaly kdy bude.. nakonec ji zacnu planovat a vy se zachovate tak ze vysoupnete a zacnete vymejslet samy samy.. pritom vse slo normalne slovy domluvit.

Co dokazete jenom plakat ze Soldat hraje min a min lidi. .pritom pro to neco udelat aby jej hralo vice vas nenapadne.. stejny pristup je i zde.. Aspon ze vim jak na tom je soldat adminstvo.. Duvera k nemu mi klesla pod bod mrazu.

Btw.: Sytro ty jsi zklamal moc.. Tve podrazy rozdavani adminlogu nasledny prosik nerikejte to nikomuu, a po te podraz ohledne nabonzovani a dalsi a dalsi veci. Ted jsi zklamal po druhe..

Pokud jste taci ze nedokazete normalne vyjadriv svuj nazor a musite hned zakladat sve veci.. Ze Pospa. Tak zrejme nema cenu cokoliv pro vas delat. Jste nevdecni.


Last edited by Vincenzoo on Wed Sep 17, 2008 5:47 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.team-fps.net
NitRo




Posts : 4
Join date : 2007-12-06

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyWed Sep 17, 2008 5:23 pm

Přijedu kdykoliv - kamkoliv - skymkoliv a za jakoukoliv cenu Wink

CYa

Very Happy
Back to top Go down
Machyy




Posts : 18
Join date : 2007-12-08

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyWed Sep 17, 2008 7:04 pm

Vincenzoo wrote:


Pokud jste taci ze nedokazete normalne vyjadriv svuj nazor a musite hned zakladat sve veci.. Ze Pospa. Tak zrejme nema cenu cokoliv pro vas delat. Jste nevdecni.
K tomu zbytku se nemá cenu vůbec vyjadřovat, každý, kdo je tu členem je dle mého názoru na takové úrovni, že si udělá svůj živý obrázek, k tomu co quotuju.. neprotiřečíš si tak trošku? já jen ehm že.. nebylo náhodou Old school rendez-vous tak o rok dříve než to do čeho ses pustil ty? Krom toho sami mezi sebou vyberem s kým ten čas strávit chceme a s kým ne.. a s odpuštěním tebe do organizačního čela této akce vážně nechceme Mad
Můj postoj je stejnej, jako ten Nitrákův, takže je mi jedno jestli budem za 2 kila v týhle díře nebo za 3 támhle v tý.
Back to top Go down
sytra
sytrón



Posts : 22
Join date : 2007-12-05

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyWed Sep 17, 2008 8:10 pm

Jsem realista! A taky zmrd!
Back to top Go down
kysi
kysátko <3



Posts : 80
Join date : 2007-12-06

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyWed Sep 17, 2008 8:40 pm

a já nemám penis :-/
Back to top Go down
Vincenzoo

Vincenzoo


Posts : 56
Join date : 2008-02-28
Age : 31
Location : Praha

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Zajimave   NORMÁLNÍ LANKA EmptyWed Sep 17, 2008 8:53 pm

Mne do tyhle akce nechcete ale minuly rok se vam hodilo kdyz jsem sehnal hernu.. Zajimaveeeeeeeeeee....

Btw Soldat smetanka nemela za ucel pouze jen byt jakesi forum
mela slouzit i cesky a slovenskym hracum jako zakladna kde si budou moci precist novinky ze soldat sceny..

Nechapu vas pristup k cele veci k celemu Soldatu, nechapu proc nedokazete vyjadrit svuj nazor.. a nechapu proc najednou poradate lanku kdyz jsem ji chtel poradat ja? Pokud bych zadnou smetanku nezalozil nerozeslal pozvanky a vubec tam o nejake lance nenapsal ani by vas to pro tenhle rok nenapadlo.. Sleep

Proste mlč a šoupej nohama.. nic převratneho jsi pro scenu Machyy neudelal a jen brecis jak soldat hraje malo lidi stejne jako ostatni.. Ale ze by jste zvedly svoje liny zadky a neco sly s tim udelat vas nenapadne.. ani o ten pripitomel gamepark se nedokazete postarat tak aby to ty lidi stale bavilo.. zpestrit nejak hru ci uvest do provozu Soldat special.. Suspect
Back to top Go down
http://www.team-fps.net
sytra
sytrón



Posts : 22
Join date : 2007-12-05

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyWed Sep 17, 2008 9:12 pm

Tohle není CoD, CS ani žádná další progamers hra - tohle je soldat s jeho underground komunitou, kterou jsme vytvořili my a ne ty vinci - nebyl jsi tady u zrodu, nepatříš sem - jestli to chceš tady zlepšovat, je to tvoje věc a ne naše ^^
Back to top Go down
Vincenzoo

Vincenzoo


Posts : 56
Join date : 2008-02-28
Age : 31
Location : Praha

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Sytra   NORMÁLNÍ LANKA EmptyWed Sep 17, 2008 9:57 pm

Pokud sis nevšiml tak ta tvoje UNDERGROUND komunita usichá.. a za chvily total uschne.. Nebyl jsem u zrodu CZ komunity byl jsem za to u zrodu soldatu..

Zdaly chces tu svoji UNDERGROUND komunitu podrzet musis ji pomoci.. protoze vsichni maly deti ktery odrustaji a zacinaji hrat online hry.. Hraji, COD, CS apod.. proc.. protoze nemaji uz takove stare PC jako jsme myvali my nebo proste proto ze 3D grafika je pro tyhle deti mnohem lakavejsi nez nejaka 2D free gamesa.. Takze za rok dva.. soldat v ČR vymizi Wink

A kdyz se tu kasáš jak si tu komunitu vytvoril.. proc pro ni ted nedelas nic? Ty óóóó božský Sytro stvořiteli.


Last edited by Vincenzoo on Wed Sep 17, 2008 10:04 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.team-fps.net
Vincenzoo

Vincenzoo


Posts : 56
Join date : 2008-02-28
Age : 31
Location : Praha

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: A pokud sis davno nevsiml   NORMÁLNÍ LANKA EmptyWed Sep 17, 2008 9:59 pm

Pokud sis davno nevsiml.. na tech "detech" jak ty jim nadavas.. a nemas je rad protoze porad neco chteji na gameparku zavisi budoucnost cele te tvoji UNDERGROUND komunity.. a kdyz pro ne nic neudelas nebude je to bavit.. Cim min lidi to bude hrat tim vic to prestane vsechny bavit. A nic s tim uz neudelas.. uz takhle je pozde ale porad s tim jde enco udelat.. pak uz nebude moznost!
Back to top Go down
http://www.team-fps.net
PanPospa

PanPospa


Posts : 46
Join date : 2007-12-06

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyThu Sep 18, 2008 9:53 am

1) My nebrečíme, že soldat komunita upadá. My totiž upadáme s ní. Z většiny hráčů, kteří stáli u počátku soldatu na gamezone, jsou dnes mladí pracující lidé, v nejednom případě dokonce ženatí a s rodinou. Je to jednoduché - celá soldat komunita ve světě stárne a soldat se hraje čím dál míň a míň. Tento proces se nedá zastavit, protože jak si sám řekl, mladé hráče neláka bugující 2D hra a já se jim vůbec nedivim. Komunita je taky lákat nemůže, protože my nejsme zrovna dvakrát otevřeni novým lidem. Proto uspořádáme klasickou LANku tak, jak ji známe z dřívějška. Důchodci totiž změny snáší velice bolestně.
2) Nemachruj tady s tím, že si pro soldat něco udělal, protože mi nepřijde, že by to mělo nějaký extra účinek. Samozřejmě je možné, že dnešních cc 65 hráčů přes den v klientu oproti předprázdninovým 50ti, je v pár případech i tvoje práce. Možná, že nějaké dítě soldat objevilo díky některému z tvých výrobků, ale taky existuje možnost, že je to klasický poprázdninový efekt, kdy hráči jednoduše opět za chladných podzimních večerů místo k učení sedají k počítačů. Prozraď mi teda prosím, jak konkrétně si tomu soldatu opravdu pomohl?
3) Podle tebe sem možná zmrd, ale když se většina lidí ohradila proti tvému nápadu soldat smetánky a dělala si z tebe za zády prdel, že ty nejsi žádna smetánka, maximálně tak zkyslá, tak sem ti ještě nakonec udělal službu Smile V plném rozsahu tě podporuju k obnování soldat scény a lákání nových hráčů, ale dělej to tak, aby si z toho vynechával ty staré.
4) Zatím to vypadá na 22.11.2008
Back to top Go down
Vincenzoo

Vincenzoo


Posts : 56
Join date : 2008-02-28
Age : 31
Location : Praha

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: ...   NORMÁLNÍ LANKA EmptyThu Sep 18, 2008 8:03 pm

Ja nenapsal ze jsem neco prevratneho zatim udelal.. ale prave v tomto obdobi jsme mel spousty veci v planu, jako napr web soldat smetanka ktery je otevreny vsem. A mel za ucelem informovat verejnost.. Do smetanky se dalo dostat jednoduse.

Dal se planovalo soldat na UG ktere je v plnem proudu priprav, a v dalsim je sestaveni international admin tymu pro ligu na CB ggl...

A v rade bylo take brzke porad na PG24 ve kterem by se objevovaly moderatorske tvare PG24 kteri vypomahaly aby porad nedoapadl spatne Smile

Vas jsem zadal protoze nikoho jineho ani pozadat nejde.. schopni lidi se najit nedaji na ceske soldat scene.. Teda i nekteri pozvani jsou byli dost neschopni.. ale dá se s nima mozna trochu radit..


Last edited by Vincenzoo on Fri Sep 19, 2008 12:02 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.team-fps.net
llabo




Posts : 44
Join date : 2007-12-06

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyThu Sep 18, 2008 11:07 pm

Mě si do soldat smetanky nepozval TY novej !
Back to top Go down
Vincenzoo

Vincenzoo


Posts : 56
Join date : 2008-02-28
Age : 31
Location : Praha

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: llabo..   NORMÁLNÍ LANKA EmptyFri Sep 19, 2008 12:01 am

Urcite by jsi byl pozvany.. nepozival jsme vsechny hned v jeden den Wink
Back to top Go down
http://www.team-fps.net
llabo




Posts : 44
Join date : 2007-12-06

NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA EmptyFri Sep 19, 2008 12:47 am

kdybych bych býval možná asi neexistuje ...neomluvitelný ... kys to vyřídí za mě.
Back to top Go down
Sponsored content





NORMÁLNÍ LANKA Empty
PostSubject: Re: NORMÁLNÍ LANKA   NORMÁLNÍ LANKA Empty

Back to top Go down
 
NORMÁLNÍ LANKA
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Old school rendez-vous :: LANka-
Jump to: